SARIYER SU TESİSATÇISI

İSTANBUL SU TESİSATÇISI

HİLNUR TESİSAT

Tıkanıklık Açma, Gider Açma, 

Kanal Açma, Su Kaçağı Tespiti

 Tüm Tesisat İşlerinizde

Avrupa ve Anadolu Yakasında 

7/24 Hizmet Veriyoruz.

SU TESİSATÇISI

İstanbul Su Tesisatçısı olarak 2000 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz. Sizlere kusursuz garantili ve en uygun fiyatlarla sunmaktayız.  Su tesisatı alanında her ne işiniz varsa, Biz sizinle çalışmaya ve hizmet vermeye hazırız. Sizde bizimle çalışmak isterseniz, iletişim numaralarımızdan istediğiniz zaman 7/24 arayabilirsiniz. Su tesisat alanında sunduğumuz tüm hizmetler 2 yıl garantilidir.

Kamera ile Kırmadan
Su Kaçağı Tespiti

Dinleme Cihazı ile
Su Kaçağı Tespiti

Kamera ve Dinleme Cihazlarımızla 
Kırmadan ve Dökmeden Su Kaçağı Tespiti Yapıyoruz.

Su kaçağı tespitini Termal Cihazlarımız ile kırmadan ve dökmeden yapmaktayız. Böylece çok daha büyük sorunlarla uğraşmadan verilen zararın en aza indirilmesini sağlıyoruz. Sizi fazla tadilat ve onarımdan kurtararak kameralı su kaçağı tespit cihazlarımızla buluyoruz.

su tesisatcisi (39)

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Klozet ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Su Kaçağı Arıza Tespit ve Onarımını Hemen Gerçekleştiriyoruz

Banyo Su Kaçağı Tespiti, Onarım ve Tıkanıklık Açma

Tüm Su Tesisat Arızaları, Tadilat, Bakım ve Onarım İşleri

TÜM SORUNLARINIZIN ÇÖZÜMÜ İÇİN
7/24 HİZMET VERİYORUZ.

53

Daire içi su kaçağı tespit ve tamiri, Daire içi tesisat döşeme, Güneş enerjisi tamiratı ve montajı, Kalorifer tesisatı ve petek montajı, Kombi montajı, Çamaşır makinesi montajı, Bulaşık makinesi montajı, Şofben montajı, Banyo teknesi montajı, Klozet tamiri ve montajı, Yer tuvaletini klozete dönüştürme, Klozeti yer tuvaletine dönüştürme, Mutfak lavabosu tamir ve montajı, Hilton lavabo montajı, Su bataryası tamir ve montajı, Musluk değiştirme, Pis su tıkanıklığı temizleme ve değiştirme, Lavabo tıkanıklığı açma ve tamiri, Tuvalet sifonu tamiri ve değişimi, Bina hidrofor kurulumu, Su Tesisat ve Su Arıza İşleri

istanbul-petek-temizliği-ilacla

PETEK TEMİZLİĞİ

Petek temizleme alanında faaliyet gösteren ustalarımız özel olarak kullanmış olduğumuz ilaçlar sayesinde gerek kombinize gerek tesisatınıza zarar vermeden, sadece kirli suyu değil aynı zamanda kurum, balçık ve kireç benzeri zararlı tortuları da yok ediyoruz. İlaçla petek temizleme ortalama olarak 2 yılda bir yapılması gerekmektedir. Petek temizliği yapan uzmanlarımız bir telefon kadar yakın. Petek temizleme hizmetini İstanbul’un tüm ilçelerine sağlamaktayız.

HEMEN ARAYIN GELİRİZ.
LAVABO VE MUTFAK ARIZALARI TAMİRİ
KLOZET VE TUVALET TIKANIKLIKLARI AÇMA
SU KAÇAĞI TESPİTİ VE ONARIMI
KAMERA İLE SU KAÇAĞI BULMA
DUVARDAN GELEN SU SIZINTILARININ TESPİTİ VE TAMİRİ
Termal Kameralarımız, Akustik Dinleme Cihazlarımız ve Tıkanık Açma Cihazlarımız ile Tüm Tesisat ve Gider Sorunlarınızı Hızlı Bir Şekilde Çözüyoruz.
WhatsApp chat